خرید با ویزا کارت مجازی از سایت‌های خارجی

خرید با ویزا کارت مجازی

خرید با ویزا کارت مجازی از سایت‌های خارجی

خرید با ویزا کارت مجازی! ویزا کارت مجازی در ایران؟! مگر کاربر ایرانی امکان داشتن این راه حل پرداخت آنلاین ارزی را دارد!

اصلا با خرید با ویزا کارت مجازی چه مزیت و محصولاتی را در اختیار ما قرار می‌دهد؟

سوالاتی متداول درباره Visa Card وجود دارد که ذهن کاربران ایرانی را به خود مشغول کرده است که در این مطلب به‌تمامی آن‌ها پاسخ‌خواهیم داد!

شاید تا چندی پیش‌خرید با ویزا کارت مجازی کاری بسیار دشوار به نظر می‌رسید، اما خوشبختانه به دلیل خدمات پرداخت آنلاین ارزی که اُستیگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، این امکان پرداخت برون‌مرزی برای شما  در دسترس قرارگرفته است.

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای بسیاری از کاربران ایرانی مطرح می‌گردد این است که خرید با ویزا کارت مجازی چگونه است و این کارت اعتباری مجازی را چطور می‌توان تهیه کرد و سپس به کمک آن تجربه خریدی برون‌مرزی را داشته باشیم؟

در ادامه همراه اُستیگان شوید تا با این امکان جذاب برای کاربران ایرانی بیشتر آشنا شوید.

اگر قصد خرید از سایت‌های خارجی یا نقل‌وانتقال ارز خارجی دارید، شرکت استیگان با بیش از چندین سال ارائه خدمات خرید با کارت‌های مجازی مانند ویزا یا مستر کارت، امکان خرید با کارت مورد نظر شما را برای در کمترین زمان ممکن فراهم می‌کند.

خرید ویزا کارت مجازی با قیمت مناسب

خرید با ویزا کارت مجازی

چگونه با ویزا کارت مجازی خرید کنیم

برای بسیاری از کاربران این سوال مطرح می‌گردد که پس از تهیه ویزا کارت مجازی از اُستیگان چگونه می‌توان از این امکان مجازی برای خرید استفاده کنیم؟

بهتر است در ابتدا تفاوت بین ویزا کارت مجازی و ویزا کارت فیزیکی را بدانید تا در هنگام پرداخت در سایت‌های خارجی دچار مشکل نشوید.

کاربرد ویزا کارت مجازی در وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی است که احتیاجی به نام کاربری ویزا کارت ندارند؛ درواقع ویزا کارت مجازی امکانی منحصربه‌فرد برای پلتفرمی هست که در مرحله پرداخت تنها نیاز به تاریخ انقضا کارت، شماره‌ سریال کارت و CVC است.

برای مثال برای پرداخت درون برنامه‌ای اینستاگرام و Boost کردن محتوای پیج شما امکان استفاده از ویزا کارت مجازی وجود ندارد و حتما باید ویزا کارت فیزیکی را در اختیار داشته باشید.

در مقابل گوگل‌پلی که ارائه‌دهنده انواع نرم‌افزار و بازی و… برای سیستم‌عامل اندروید هست، به شما این امکان را می‌دهد تا خرید با ویزا کارت مجازی را تجربه پرداخت درون برنامه‌ای داشته باشید.

شما می‌توانید هنگام خرید آنلاین یا درون برنامه‌ها از کارت مجازی خود استفاده کنید. ابتدا چک کنید که پلتفرم مقصد پذیرنده ویزا کارت مجازی باشد.

در هر پلتفرمی که قصد پرداخت به کمک Visa Card مجازی را دارید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • پس از خرید ویزا کارت مجازی از اُستیگان و دریافت اطلاعات آن می‌توانید در سایت پذیرنده گزینه Payment method را بیابید و با انتخاب ویزا کارت روش پرداخت را انتخاب کنید.
 • به Chrome یا Android اجازه دهید اطلاعات پرداخت را به‌صورت خودکار تکمیل کند. ممکن است از شما خواسته شود که هویت خود را با کد، اثرانگشت یا روش دیگری تأیید کنید.
 • درنهایت اطلاعات خود را چک کنید و گزینه تایید را بزنید.

نکته مهم: اگر کروم یا اندروید پس از انتخاب کارت مجازی خود به‌صورت خودکار فرم را پر نمی‌کند، اطلاعات کارت مجازی خود را به‌صورت دستی وارد کنید.

برای خرید با ویزا کارت مجازی پس از پرداخت هزینه آن به ریال اُستیگان لینکی در اختیار شما در پنل کاربری قرار می‌دهد که با روشن کردن ابزار تغییر آی‌پی باید آن را بازکنید.

 • اطلاعات روی کارت را مشاهده خواهید کرد که شامل شماره‌ سریال و تاریخ انقضا خواهد بود.
 • سپس با کلیک بر روی کارت آن را برعکس کنید تا CVC را در پشت کارت مشاهده کنید.
 • اطلاعات را بررسی و دکمه تایید را بزنید.

نکته مهم این است که در هنگام استفاده از ویزا کارت مجازی آمریکا یا هر ریجن دیگر حتما باید آی‌پی خود را نسبت به همان ریجن تغییر دهید.

برای مثال شما پیش از خرید با ویزا کارت مجازی آمریکا باید به کمک نرم‌افزار تغییر آی‌پی ریجن آمریکا را انتخاب و سپس مراحل بالا را طی کرده تا پرداختی موفق را تجربه کنید.

برای پرداخت اینترنتی دلاری، ویزا کارت مجازی خود را از پلتفرم معتبری نظیر اُستیگان تهیه کنید.

مراحل پرداخت آنلاین از طریق ویزا کارت مجازی

شما می‌توانید ویزا کارت مجازی خود را به روش‌های مختلفی استفاده کنید؛ که در این بخش به معرفی بهترین و کاربردی‌ترین آن‌ها خواهیم پرداخت.

کارت مجازی را در Google Chrome فعال کنید:

 • ویزا کارت خود را بر روی حساب کاربری کروم فعال کنید، ممکن است شما درگوشی تلفن همراه، تبلت و یا نرم‌افزار کروم این اقدام را انجام دهید.
 • کروم را بازکنید و بالا راست بر روی آدرس بار ضربه بزنید سپس به تپ More > Settings > Payment methods بروید.

 

خرید با ویزا کارت مجازی

خرید با ویزا کارت مجازی

 

 • اطمینان حاصل کنید که روش پرداخت را ذخیره کرده باشید.
 • اگر کارتی را پیش‌ازاین به‌حساب گوگل خود اضافه کرده‌اید بیابید.
 • اگر گزینه‌ای موجود نیست بر روی Add card ضربه بزنید.

خرید با ویزا کارت مجازی

 • حالا گزینه Virtual card و سپس Add را بزنید.
 • قوانین مقررات را بپذیرید و گزینه Yes را بزنید.

 

نکته جالب و جذاب برای استفاده کردن از ویزا کارت مجازی این است که کارت‌های مجازی راه امن‌تری برای پرداخت آنلاین درون برنامه‌ای هستند؛ هنگامی‌که از کارت مجازی برای خرید استفاده می‌کنید، نرم‌افزار شماره کارت فیزیکی شما را با یک شماره کارت مجازی منحصربه‌فرد جایگزین می‌کند.

هنگام تسویه‌ حساب، شماره مجازی جزئیات پرداخت شخصی شما را پنهان کرده و در برابر کلاهبرداری محافظت می‌کند.

پس‌خرید با ویزا کارت مجازی امکانی منحصربه‌فرد برای تمام کسانی است که می‌خواهند تجربه پرداختی امن و مطمئن را تجربه کنند.

درواقع شماره کارت مجازی، تاریخ انقضا و CVC ممکن است باکارت فیزیکی متفاوت باشد زیرا قابلیت شارژ شدن و انتقال وجه را نخواهد داشت؛ برای امنیت بیشتر، از ویزا کارت مجازی استفاده کنید زیرا کاربران ایرانی در داخل کشور امکان پیگیری کلاهبرداری را به‌سادگی نخواهند داشت.

پس تا جایی که امکان دارد روش‌های امن‌تری را انتخاب کنید.

اُستیگان به‌عنوان ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ارزی به شما این امکان را می‌دهد تا پیش از خرید با ویزا کارت مجازی اطلاعات کارت را در لحظه دریافت و تجربه‌ای مطمئن در پرداخت آنلاین برون‌مرزی را به دست آورید.

خرید از سایت‌های خارجی با ویزا کارت مجازی

اگر می‌خواهید بدانید چگونه از کارت اعتباری یا مجازی Visa Card استفاده کنید، اما نمی‌دانید چطور از آن استفاده کنید تنها نیستید؛ کاربران بسیاری با این مسئله مواجه هستند.

هیچ جای نگرانی نیست در این بخش یاد می‌گیرید که به‌راحتی از این راه‌حل مجازی استفاده کنید؛ پس همین حالا اقدام به تهیه آن از اُستیگان کرده سپس خرید با ویزا کارت مجازی از سایت‌های برون مرزی کنید.

خرید با ویزا کارت مجازی کاربرد بسیاری برای کاربران عادی و کسانی دارد که به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار تصمیم دارند پلی خود را فراتر از مرز‌ها گذاشته تا تجربه خریدی جهانی را داشته باشند.

این امکان نوآورانه یعنی خرید با ویزا کارت مجازی نشان‌دهنده یک جهش به جلو در تراکنش‌های امن و راحت است که مزایای زیادی را نسبت به همتایان فیزیکی خود ارائه می‌دهد.

کارت‌های مجازی، ازجمله کارت‌های اعتباری مجازی و کارت‌های نقدی مجازی، نسخه‌های دیجیتالی کارت‌های سنتی هستند. آن‌ها همه عملکردهای یکسانی را ارائه می‌دهند اما صرفاً در حوزه دیجیتال وجود دارند.

هنگامی‌که یک کارت مجازی دریافت می‌کنید، به‌جای دریافت یک قطعه پلاستیکی فیزیکی، جزئیات کارت مانند شماره کارت، تاریخ انقضا و CVC را دریافت می‌کنید که همه آن‌ها می‌توانند برای تراکنش‌های آنلاین استفاده شوند.

برخی از کارت‌های مجازی حتی برای هر تراکنش اطلاعات جدیدی تولید می‌کنند و امنیت را افزایش می‌دهند.

خرید از آمازون با ویزا کارت مجازی

خرید از آمازون برای بسیاری از کاربران ایرانی شبیه به خواب‌وخیالی غیرقابل‌تصور است، اما از این‌پس خواهید آموخت خرید با ویزا کارت مجازی چگونه صورت می‌گیرد.

فروشگاه آنلاین آمازون به‌عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم فروشگاهی دنیا شناخته می‌شود و درگاه‌های پرداخت متعددی را برای پرداخت برای کاربران خود در نظر گرفته است.

یکی از این درگاه‌ها مربوط به ویزا کارت مجازی است؛ شما با انجام تراکنش یا خرید با ویزا کارت مجازی این امکان رادارید تا با اطلاعات این سرویس اعتباری یک‌بارمصرف در Amazon پرداخت انجام دهید.

اما خرید با ویزا کارت مجازی و پرداخت با آن ممکن است مشکلاتی را برای شما به وجود آورد، در واقعا ممکن است CVV برخی ویزا کارت‌های مجازی توسط آمازون پذیرفته نشود.

حالا سوال اینجاست که چه راه‌حل مجازی مطمئن‌تری را می‌توان جایگزین کرد؟

پرداخت در آمازون تنها به وسیله خرید با ویزا کارت مجازی ممکن نیست، شما می‌توانید با تهیه گیفت کارت آمازون  پرداختی امن را تجربه کنید.

گیفت کارت Amazon درواقع یک کارت اعتباری یک‌بارمصرف است که در ریجن‌های متنوع در دسترس کاربران ایرانی قرار می‌گیرد؛ پس از تهیه این راه‌حل مجازی از اُستیگان اطلاعات گیفت کارت، آنی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

شما تابه‌حال برای پرداخت آنلاین ارزی در وب‌سایت آمازون از گیفت کارت این پلتفرم استفاده کرده‌اید؟

اگر پاسخ مثبت است از تجربه خود در بخش دیدگاه‌ها برای ما بنویسید.

خرید گیفت کارت آمازون یکی از راه‌های محبوب و کاربردی برای خرید از بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین دنیا یعنی Amazon هست؛ شما می‌توانید با دریافت این کارت‌های هدیه، راحت و سریع اقدام به خرید محصولات متنوع و گوناگون از آمازون کنید؛ نیازی نیست اقدام به خرید با ویزا کارت مجازی کرده تا امکان انجام تراکنش در این پلتفرم را داشته باشید.

تابه‌حال تجربه خرید با ویزا کارت مجازی از Amazon را داشته‌اید؟

اگر پاسخ شما مثبت است حتما درباره آن برای ما در بخش دیدگاه‌ها بنویسید.

برای استفاده از گیفت کارت آمازون در ریجن‌های مختلف ابتدا از تایید اکانت خود در وب‌سایت Amazon اطمینان حاصل کنید سپس اقدام به خرید کارت هدیه مجازی آمازون با توجه به ریجن ثبت‌شده در وب‌‌سایت آمازون کنید.

این گیفت کارت‌ها در ریجن‌های مختلف به فروش می‌رسد و شما باید با توجه به ریجن ثبت‌شده برای اکانت Amazon خود اقدام به خرید گیفت کارت این فروشگاه آنلاین بی‌نظیر کنید.

خرید با ویزا کارت مجازی یا گیفت کارت آمازون، کدام‌یک روشی امن و مطمئنی برای خرید از Amazon است؟

تجربه‌های مختلفی درباره‌ی این پرداخت آنلاین وجود دارد، بهترین پاسخ استفاده از گیفت کارت آمازون و یا ویزا کارت فیزیکی است که به نام اشخاص حقیقی صادر می‌گردد.

 

کاربرد ویزا کارت مجازی برای ایرانیان

تصور کنید حساب بانکی و یا کارت اعتباری دارید که به کمک آن می‌توانید در سراسر جهان پرداخت انجام دهید، برای تجربه این امکان هیجان‌انگیز چه‌کاری می‌توان انجام داد؟

مگر با توجه به محدودیت‌ها بین‌المللی برای کاربران ایرانی این امکان برای شما وجود دارد؟

درواقع شما به وسیله خرید با ویزا کارت مجازی این امکان را برای خود فراهم خواهید کرد تا به‌راحتی تنها با واردکردن اطلاعات ویزا کارت خود از هر نقطه دنیا که می‌خواهید خرید آنلاین انجام دهید.

ویزا کارت فیزیکی اما ویژگی متفاوتی که دارد این است که برای خرید حضوری در فروشگاه‌های سراسر دنیا می‌توان از آن استفاده کرد؛ در این بخش به معرفی برخی خدمات و محصولاتی می‌پردازیم که می‌توانید از روش خرید با ویزا کارت مجازی آن‌ها را در ایران تهیه کنید.

شما به کمک این راه‌حل مجازی می‌توانید:

 • از گوگل‌پلی و اپ استور خرید درون برنامه‌ای را تجربه کنید.
 • انواع اشتراک پلتفرم‌های معتبر دنیا را مانند نتفلیکس، اسپاتیفای و… را تهیه کنید.
 • انواع هزینه آزمون‌های برون‌مرزی مانند تافل، دولینگو، آیلتس و..
 • خرید در اکثر پلتفرم‌ها و سایت‌های بین‌المللی
 • امکان هدیه دادن به دوستان و عزیزانی که نیاز به پرداخت آنلاین ارزی دارند.

ویژگی مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که هر فردی به‌راحتی نمی‌تواند ویزا کارت فیزیکی را در اختیار داشته باشد، اما خرید Visa Card مجازی برای تمامی کاربران ایرانی ممکن بوده و به‌سادگی نیاز پرداخت آنلاین شمارا رفع خواهد کرد.

ویزا کارت مجازی در قیمت‌های متنوعی به فروش می‌رسد که در ادامه با جزئیات آن بیشتر آشنا خواهید شد.

 

قیمت‌های ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی معمولا برای پرداخت‌های بالا استفاده نمی‌شوند و صرفا برای خرید‌های درون برنامه‌ای و تهیه اشتراک پلتفرم‌هایی نظیر نتفلیکس و اسپاتیفای و… استفاده می‌شود؛ شما می‌توانید ویزا کارت 1 دلاری تا ویزا کارت 20 دلاری را با ریجن آمریکا تهیه کنید.

این را به خاطر داشته باشید پرداخت با ویزا کارت مجازی آمریکا روشی کاربردی و ساده برای کاربران است، اما پیش از خرید به دو نکته زیر توجه داشته باشید:

 • ریجن اکانت شما در هر پلتفرم یا وب‌سایت که می‌خواهید با ویزا کارت مجازی آمریکا پرداخت انجام دهید باید با ریجن ایالات‌متحده آمریکا ثبت‌شده باشد.

برای مثال شما نمی‌توانید پرداختی در گوگل پلی انجام دهید اگر ریجن اکانت شما ایران و یا حتی اروپا ثبت‌شده باشد.

 • پیش از خرید با ویزا کارت مجازی تحقیق کنید که آیا سایت پذیرنده این شیوه پرداخت آنلاین ارزی را می‌پذیرد؟

در همین مطلب به شما توضیح دادیم که برخی پرداخت‌های درون برنامه مانند تبلیغات اینستاگرام نیاز به ویزا کارت فیزیکی دارد زیرا در مرحله پرداخت نیاز به واردکردن نام و نام خانوادگی وجود دارد.

بنابراین اطمینان حاصل کنید از اینکه virtual visa card در سایت مقصد پشتیبانی شود.

برخی از پلتفرم‌ها برای بازارگرمی ویزا کارت‌ مجازی را با دیدن تبلیغات و یا در قبال عضویت در اختیار کاربران قرار می‌دهند که معمولا کاربرد و کارکردی برای پرداخت آنلاین دلاری نخواهند داشت و ممکن است حتی به دلیل عدم اعتبار باعث بسته شدن حساب کاربری شما شوند.

 

 

کلام آخر

برای دریافت خدمات بین‌المللی و پرداخت آنلاین برون‌مرزی کاربران ایرانی همیشه دچار مشکلاتی بوده‌اند، اُستیگان همیشه به‌عنوان پیشرو در بررسی نیاز روز همراهان خود با ارائه ویزا کارت مجازی توانست مانعی بزرگ را از پیش پای کاربران ایرانی بردارد.

خرید با ویزا کارت مجازی راه‌حلی کاربردی برای تمام کسانی است که تصمیم دارند درون مرز‌های ایران پرداختی برون‌مرزی را انجام دهند.

درگاه پرداخت ویزا کارت مجازی در اکثر کشور‌های جهان پذیرفته‌شده و همانند مستر کارت دربسیاری از نقاط جهان قابل‌استفاده است؛ شما پس از خرید ویزا کارت مجازی از اُستیگان در لحظه می‌توانید با کلیک بر روی لینک ارسال‌شده در پنل کاربری خود اطلاعات Visa Card خود را دریافت کنید.

به این نکته توجه کنید هنگام باز کردن لینک باید از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کرده تا به صفحه دسترسی به اطلاعات ویزا کارت مجازی دسترسی داشته باشید.

با خرید این کارت اعتباری شما حساب ویزا کارت نخواهید داشت و صرفا یک کارت اعتباری یک‌بارمصرف را در اختیار خواهید گرفت.

این را به خاطر بسپارید این امکان پرداخت مجازی یعنی ویزا کارت قابل شارژ نبوده و پس دریافت آن شش ماه زمان‌دارید تا پیش از انقضای آن اقدام به ردیم کد در سایت یا پلتفرم موردنظر خود کنید.

خرید با ویزا کارت مجازی راه حلی است ساده که همین حالا می‌توانید از سایت اُستیگان آن را تهیه کرده و نیازی به احراز هویت کاربران ندارد که به‌نوبه خود امکانی جذاب برای تسریع مراحل خرید با ویزا کارت مجازی برای شما خواهد بود.

 

 

سوالات متداول

ویزا کارت مجازی چیست؟

کارت اعتباری مدت دار که نیازی به احراز هویت ندارد و امکان پرداخت بین‌المللی را برای شما فراهم می‌کند.

آیا با ویزا کارت مجازی از سایت‌های خارجی می‌توان خرید کرد؟

ویزا کارت شبکه‌ای گسترده است و به شما این امکان را می‌دهد تا در بسیاری از سایت‌های خارجی پرداخت آنلاین دلاری انجام دهید.

خرید با ویزا کارت مجازی نیاز به احراز هویت دارد؟

خیر به دلیل عدم صدور به نام شخص و یکبار مصرف بودن آن نیازی به احراز هویت وجود ندارد.