گیفت کارت پلی استیشن

(Play Station)

گیفت کارت پلی استیشن (Play Station)، یکی از راحت‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های دسترسی به بازی‌های دیجیتالی در فروشگاه پلی استیشن است. با استفاده از این کارت، شما می‌توانید بازی‌های مورد علاقه خود را به راحتی و بدون نیاز به داشتن کردیت کارت، خریداری کنید.

اگر به دنبال خرید گیفت کارت پلی استیشن (Play Station) هستید، می توانید آن‌ها را با بهترین قیمت از سایت استیگان خریداری کنید. خرید گیفت کارت پلی استیشن، با توجه به محدودیت‌های داخلی در ایران، بهترین راه برای خرید بازی‌های دیجیتالی در فروشگاه پلی استیشن سونی است.

گیفت کارت پلی استیشن (Play Station)

گیفت کارت پلی استیشن

(Play Station)
گیفت کارت پلی استیشن (Play Station)

انواع ریجن گیفت کارت پلی استیشن

(ریجن خودرا انتخاب کنید Play Station Regions)

گیفت کارت پلی استیشن (Play Station)، یکی از راحت‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های دسترسی به بازی‌های دیجیتالی در فروشگاه پلی استیشن است. با استفاده از این کارت، شما می‌توانید بازی‌های مورد علاقه خود را به راحتی و بدون نیاز به داشتن کردیت کارت، خریداری کنید.

اگر به دنبال خرید گیفت کارت پلی استیشن هستید، می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت از سایت استیگان خریداری کنید. خرید گیفت کارت پلی استیشن، با توجه به محدودیت‌های داخلی در ایران، بهترین راه برای خرید بازی‌های دیجیتالی در فروشگاه پلی استیشن سونی است.

انواع گیفت کارت پلی استیشن

(Play Station Regions)

درباره‌ی محصول

(More Information )

گیفت کارت پلی استیشن (Play Station)

گیفت کارت پلی استیشن (Play Station)، یکی از بهترین راه‌ها برای شارژ حساب PSN و خرید بازی‌های مورد علاقه‌تان از فروشگاه پلی استیشن است. با خرید گیفت کارت پلی استیشن (Play Station) از سایت استیگان، کد دیجیتال آن را دریافت می‌کنید و با استفاده از آن، موجودی حساب PSN خود را شارژ کنید.

این کارت هدیه بر روی کنسول‌های PS4 ،PS3 و PS5 قابل استفاده است و شما می‌توانید با استفاده از آن، هر بازی که مدنظر دارید را خریداری کنید. استیگان، گیفت کارت پلی استیشن نتورک را در سقف قیمت های متنوع و از چندین کشور از جمله آمریکا، انگلیس، ترکیه، امارات و آلمان ارائه می‌دهد. با خرید این کارت‌های هدیه، شما می‌توانید بازی‌های مورد علاقه‌تان را از فروشگاه پلی استیشن دانلود و اجرا کنید.

با خرید گیفت کارت پلی استیشن (PSN)، می‌توانید به جمع بزرگ گیمرهای کنسول سونی و محصولات کنسول پلی استیشن بپیوندید که در حال حاضر بیش از 140 میلیون نفر عضو در سراسر جهان دارد.

با خرید گیفت کارت پلی استیشن (Play Station) از استیگان، یک کد 12 رقمی در اختیار شما قرار می‌گیرد که مخصوص شارژ حساب اکانت سونی (SONY) است و شما با استفاده از آن، میزان اعتبار خریداری شده حساب پلی استیشن خود را شارژ کرده و از فروشگاه پلی استیشن خرید کنید.

کاربرد و مزایای خرید گیفت کارت پلی استیشن (Play Station)

از جمله کاربردها و مزایای خرید گیفت کارت پلی استیشن، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خرید انواع بازی‌های گیفت کارت پلی استیشن (Play Station)
  • خرید تم‌های آنلاین و یا آواتارها
  • استفاده از تخفیفات بازی‌های مختلف
  • خرید موسیقی و فیلم از سونی
  • پیش‌خرید کردن و یا همان pre-order بازی‌های پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس

شما می توانید دو نوع گیفت کارت پلی استیشن از سایت استیگان خریداری کنید:

  1. گیفت کارت پلی استیشن نتورک که بیشتر برای شارژ اکانت و خرید آیتم و بازی کاربرد دارد.
  2. گیفت کارت پلی استیشن پلاس که برای بازی به صورت آنلاین به آن نیاز است و دارای امکانات ویژه و فوق العاده است.

برای استفاده از گیفت کارت پلی استیشن (Play Station)، شما نیاز دارید تا کد گیفت کارت خود را وارد کنید. برای این کار، ابتدا باید به فروشگاه پلی استیشن مراجعه کرده و برای خرید بازی‌های دیجیتالی، گزینه پرداخت را انتخاب کنید.

در این مرحله، شما باید کد گیفت کارت خود را وارد کنید و سپس خرید خود را تایید کنید. پس از تایید خرید، بازی‌های شما به حساب پلی استیشن شما اضافه خواهند شد.

سوالات متداول پلی استیشن

(Play Station FAQ)

پس از تکمیل خرید، ابتدا کد کارت دریافت شده را در حساب کاربری خود ریدیم کنید؛ سپس دسترسی شما به تمام برنامه‌های موجود در فروشگاه پلی‌استیشن ایجاد می‌شود.

کلیه گیفت کارت‌ها بر روی کنسول PS3 و PS4 و PS5 قابل استفاده هستند.

خیر؛ تمامی گیفت کارت‌ها بدون تاریخ انقضا هستند و شما می‌توانید در هر زمان باتوجه به موجودی کارت پرداخت مورد نظر خود را انجام دهید.

پس از خرید گیفت کارت، به دلیل نمایش کد به کاربر، امکان عودت یا تعویض آن وجود ندارد.

با عضویت در سایت استیگان به صورت آنی کارت خود را دریافت نمایید.