گیفت کارت ایکس باکس

(Xbox)

گیفت کارت‌ ایکس باکس یکی از بهترین راه‌ها برای کاربران ایرانی برای شارژ حساب خود و خرید بازی‌های جدید و روز دنیا است. علاوه بر این، کارت‌های گلد ایکس باکس نیز طرفداران بسیاری برای بازی‌های آنلاین و یا مولتی پلیر دارند.

با خرید گیفت کارت ایکس باکس شما می‌توانید بازی‌ها را با قیمت ارزان‌تری پیش خرید کرده و از بازی‌های رایگانی که ماهانه در ایکس باکس وان و 360 ارائه می شوند، بهره‌مند شوید.

برای استفاده از گیفت کارت ایکس باکس، کافی است حساب خود را با کد گیفت کارت خریداری شده شارژ کرده و از محصولات متنوع فروشگاه محصولات ایکس باکس خریداری کنید. با خرید این گیفت کارت، می‌توانید به بازی‌ها، اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های فروشگاهی جذاب و پرطرفدار دسترسی داشته باشید.

انواع گیفت کارت Xbox

گیفت کارت ایکس باکس

(Xbox)
انواع گیفت کارت Xbox

گیفت کارت‌ ایکس باکس یکی از بهترین راه‌ها برای کاربران ایرانی برای شارژ حساب خود و خرید بازی‌های جدید و روز دنیا است.

علاوه بر این، کارت‌های گلد ایکس باکس نیز طرفداران بسیاری برای بازی‌های آنلاین و یا مولتی پلیر دارند.

با خرید گیفت کارت ایکس باکس شما می‌توانید بازی‌ها را با قیمت ارزان‌تری پیش خرید کرده و از بازی‌های رایگانی که ماهانه در ایکس باکس وان و 360 ارائه می شوند، بهره‌مند شوید.

برای استفاده از گیفت کارت ایکس باکس، کافی است حساب خود را با کد گیفت کارت خریداری شده شارژ کرده و از محصولات متنوع فروشگاه محصولات ایکس باکس خریداری کنید.

با خرید این گیفت کارت، می‌توانید به بازی‌ها، اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های فروشگاهی جذاب و پرطرفدار دسترسی داشته باشید.

انواع گیفت کارت ایکس باکس

(Xbox Regions)

درباره‌ی محصول

(More Information )

کاربرد و مزایای گیفت کارت ایکس باکس

  • دسترسی به فروشگاه ایکس باکس
  • پیش خرید بازی‌های جدید
  • دسترسی به فیلم و موزیک
  • خرید شارژ برای بازی‌ها 

علاوه بر این موارد، گیفت کارت XBOX فاقد تاریخ انقضا است که گزینه‌ی مناسبی برای هدیه به دوستان و آشنایان می‌باشد.

Xbox محصولی جذاب از کمپانی مایکروسافت (Microsoft) و محبوب در ایران و سراسر دنیا است. طرفداران این کنسول جهت شارژ و خرید بازی‌های آن، می‌توانند با خرید گیفت کارت ایکس باکس، به میزان اعتبار آن، در اکانت خود بازی، سکه و غیره خریداری کنند.

خرید با گیفت کارت ایکس باکس

استفاده از گیفت کارت ایکس باکس می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی و با قیمت بهتر، بازی‌های مورد علاقه‌تان را خریداری کنید و از امکانات فروشگاه ایکس باکس و دیگر سرویس‌های مایکروسافت بهره‌مند شوید.

با استفاده از اکانت مایکروسافت خود، می‌توانید به‌علاوه از فروشگاه XBOX، از فروشگاه Windows Store روی کامپیوتر یا Windows Phone نیز استفاده کنید.

همچنین، به دلیل این که شبکه XBOX Network متصل به دیگر سرویس‌های شرکت Microsoft می‌باشد، گیفت کارت ایکس باکس می‌تواند توسط پلتفرم‌ها و سرویس‌های دیگر مایکروسافت مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، با توجه به محدودیت‌های داخل ایران برای خرید بازی‌ها و دیگر محصولات در ایکس باکس، این گیفت کارت می‌تواند یک هدیه خوب به دوستان و آشنایان شما نیز باشد.

سوالات متداول ایکس باکس

(Xbox) FAQS

پس از دریافت کد گیفت کارت، اطلاعات آن را در حساب Redeem كرده و اکانت خود را شارژ کنید.

 
 این کارت برای خرید Xbox Live Gold و Xbox Game pass نیز قابل استفاده است.

خیر؛ تمامی گیفت کارت‌ها بدون تاریخ انقضا هستند و شما می‌توانید در هر زمان باتوجه به موجودی کارت پرداخت مورد نظر خود را انجام دهید.

پس از خرید گیفت کارت، به دلیل نمایش کد به کاربر، امکان عودت یا تعویض آن وجود ندارد.

با عضویت در سایت استیگان به صورت آنی کارت خود را دریافت نمایید.