فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی

فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی

فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی

فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی مسیری پر چالش را برای کاربران به وجود آورده که البته این مسائل مختص کسانی است که از داخل ایران قصد ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی را دارند.

فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی برای تهیه انواع اپلیکیشن، گیم، فیلم، موسیقی و… کاربرد فراوانی دارد و یکی از بهترین روش‌ها برای استفاده از پلتفرم Google Play در ایران است؛ به کمک این راه‌حل مجازی بدون احراز هویت و داشتن اطلاعات بانکی نظیر شماره‌حساب می‌توانید اقدام به پرداخت هزینه محصولات دیجیتال پلتفرم گوگل پلی کنید.

در این مطلب به معرفی راه و روش‌هایی کاربردی می‌پردازیم که به شما برای فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی کمک خواهد کرد.

 خرید گیفت کارت گوگل پلی 

شرایط لازم برای استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

برای فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی باید به این نکته توجه داشته باشید که برای ردیم کد این کارت هدیه مجازی باید کشور IP شما با کشور صادرکننده گیفت کارت مطابقت داشته باشد؛ برای مثال اگر از گیفت کارت 5 دلاری گوگل پلی آمریکا استفاده می‌کنید، IP خود را بر روی ایالات‌متحده آمریکا قرار دهید.

در ادامه Google Play را باز کنید سپس بر روی گزینه Redeem Gift Card بزنید تا بتوانید اپلیکیشن، بازی و… را به‌آسانی تهیه کنید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که برای فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی چطور از تغییر آی‌پی خود اطمینان حاصل کنیم؟

در بعضی موارد باوجود روشن بودن فیلترشکن بازهم IP دستگاه شما تغییر نمی‌کند به همین منظور با در گوگل نوشته زیر را جست و جو کنید تا از تغییر آی‌پی خود بر روی ریجن آمریکا مطمئن شوید.

بنویسید What’s My IP سپس یکی از سایت‌های موجود را باز کرده و آی‌پی خود را ببینید، اگر تغییری ایجاد نشده بود و لوکیشن شما ایران باشد باید اقدام به تغییر ابزار تغییر آی‌پی خود کنید.

تا به حال به مشکل تغییر IP برخورده‌اید، اگر راه حل یا ابزاری را یافته‌اید که می‌تواند این مسئله را برای کاربران داخلی حل کند، حتما در بخش نظرات نام آن را بنویسید.

در ادامه باید به این نکته توجه کنید در هنگام فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی باید در قسمت کد پستی آدرس لوکیشنی در آمریکا را وارد کرده سپس گزینه تایید را بزنید.

نگران نباشید برای فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی سایت‌های متعددی هستند که به شما کد پستی فیک ارائه می‌کنند که در ادامه با برخی از آن‌ها آشنا می‌شوید.

 

وب‌سایت‌های زیر آدرس فیک برای فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی در اختیار شما قرار می‌دهند:

 1. Prepostseo.com
 2. Fakepersongenerator.com
 3. Fakexy.com
 4. Editpad.com
 5. Testingbot.com
 6. و…

پس از واردکردن کد پستی و فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی می‌توانید به‌اندازه مبلغ کارت هدیه از اعتبار موجود در اکانت خود برای خرید هر اپلیکیشن و گیمی که می‌خواهید استفاده کنید؛ فقط به این نکته توجه داشته باشید که حتما آی‌پی گیفت کارت شما باید با آی‌پی دستگاه شما در هنگام ردیم و فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی یکسان باشد.

روش بالا را می‌توان به کمک PC یا لپ‌تاپ انجام داد و از این امکان مجازی استفاده کرد؛ در ادامه با روش فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی به‌وسیله تلفن همراه آشنا خواهید شد.

 

فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی توسط اپلیکیشن Google Play در تلفن همراه

روش‌های متعددی برای فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی وجود دارد، اما رایج‌ترین آن‌ها استفاده از گوشی تلفن همراه است؛ زیرا این پلتفرم ارائه‌دهنده اپلیکیشن و گیم برای سیستم‌عامل اندروید مهم‌ترین بستر دانلود محتوا برای تلفن همراه هست.

هر فردی که تلفن همراهی داشته باشد که از سیستم‌عامل اندروید پشتیبانی می‌کند حتما با گوگل پلی سروکار داشته و می‌داند بدون آن نمی‌شود از امکانات تلفن همراه هوشمند استفاده کرد.

شما که در حال مطالعه این مطلب هستید به‌احتمال‌زیاد یک دستگاه تلفن همراه، تبلت و… در اختیاردارید که از Android پشتیبانی می‌کند؛ تابه‌حال چند بار وارد Google Play شده‌اید؟

قطعا تعداد دفعات بی‌شماری برای دانلود نرم‌افزار‌ها و آپدیت آن‌ها مجبور به استفاده از این پلتفرم بی‌نظیر شده‌اید، اگر بخواهیم این سوال را مطرح کنیم که گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

می‌تواند پاسخ آن را این گونه داد: امکانی جذاب برای خرید هر محتوایی که از گوگل پلی می‌خواهید.

پس همین حالا با خرید این امکان جذاب و فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی از روش زیر اقدام به خرید محصول دیجیتال موردنظر خود کنید.

 

فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی

 • ابتدا لوکیشن تلفن همراه خود را Off کنید.

 • ساعت تلفن همراه خود را بر روی کشور USA قرار دهید.

 • زبان تلفن همراه را بر روی انگلیسی قرار دهید؛ توجه کنید گزینه UK را انتخاب نکنید.
 • تمام نرم‌افزار‌هایی که از لوکیشن استفاده می‌کنند با Cache آن‌ها پاک شود.
 • حالا اپلیکیشن تغییر IP خود را بر روی USA قرار دهید.
 • حالا کد گیفت کارت، آدرس پستی فیک و تمامی اطلاعات لازم را وارد کنید تا مراحل فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی برای شما تکمیل‌شده و محتوای موردنیاز خود را با پرداخت هزینه دریافت کنید.

در این بخش به نحوه ردیم و فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی پرداختیم، توجه داشته باشید که تمامی روش‌ها را با دقت انجام داده و از تغییر آی‌پی خود اطمینان حاصل کنید تا در هنگام ردیم کد دچار مشکل نشوید.

اگر تابه‌حال اقدام به ساخت اکانت گوگل پلی نکرده‌اید، در ادامه با اُستیگان همراه باشید روش ساخت آن بر روی تلفن همراه خود آشنا شوید.

 

روش ساخت حساب گوگل پلی

اگر تابه‌حال از Google Play استفاده نکرده‌اید و برای دانلود اپلیکیشن و بازی از سایت‌ها و پلتفرم‌های نامعتبر استفاده کرده‌اید به‌احتمال‌زیاد باعث آسیب به دستگاه خود شده‌اید؛ اما هیچ‌وقت برای جلوگیری از ضرر دیر نیست.

مراحل زیر را انجام داده و ازاین‌پس تمام نرم‌افزار‌ها و بازی‌های موردنیاز خود را از گوگل پلی دانلود کنید زیرا این پلتفرم متعهد شده تا محتوایی معتبر و بدون مشکل را به کاربران سیستم‌عامل اندروید ارائه کند.

 • مرورگر کروم خود ا بازکنید. اگر این مروگر را ندارید مهم نیست تنها کافی است وارد سایت Google شوید.
 • بر روی گزینه Sign up بزنید.

 • وقت ثبت‌نام رسیده است؛ اطلاعات کاربری خود را وارد کنید. این مشخصات شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و… است.
 • پس از واردکردن اطلاعات بر روی Next Step بزنید.

 • گزینه Agree را زده تا قوانین گوگل را بپذیرید.

 • در این بخش کدی برای شما ارسال می‌گردد که با واردکردن آن باید گزینه تایید ر بزنید.
 • تبریک اکانت شما به همین سادگی ساخته شد؛ رمز ورود به آن را به خاطر بسپارید و در اختیار دیگران قرار ندهید.

حالا باوجود به نرم‌افزار گوگل پلی و یا وب اپلیکیشن آن می‌توانید به‌راحتی با حساب کاربری که ساخته‌اید وارد Google Play شوید.

پس از ساخت اکانت می‌توانید گیفت کارت Google Play را از اُستیگان تهیه کنید و سپس از مراحلی که آموزش آن را بالاتر به شما آموختیم اقدام به فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی کرده و هر نرم‌افزاری را که می‌خواهید دانلود کنید.

به این نکته توجه کنید که برخی سایت‌ها و نرم‌افزارها گیفت کارت گوگل پلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهند اما بیشتر آن‌ها نامعتبر بوده و ممکن است باعث بسته شدن اکانت شما در هنگام فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی شود.

ازجمله نرم‌افزار‌هایی که به شما گیفت کارت 50 دلاری گوگل رایگان را ارائه می‌کند ZDB نام دارد، شما در این اپلیکیشن با نوشتن نظرات خود، بازی کردن و دیدن تبلیغ می‌توانید اعتبار جمع کرده و اقدام به گرفتن گیفت کارت گوگل پلی رایگان کنید.

برنامه گیفت کارت گوگل پلی رایگان برای بسیاری از کاربران جذاب است اما این‌گونه نرم‌افزار‌ها ممکن است کد نامعتبر را در اختیار شما قرار داده که درنهایت باعث قفل شدن اکانت شما شود.

برخی بازی‌های موبایل نظیر Cryptotycoon  با بازی کردن این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا اقدام به ساخت گیفت کارت گوگل پلی رایگان کنید؛ معمولا مشکل اساسی این‌گونه گیفت کارت‌ها تفاوت ریجن هست که نوع آن نامشخص خواهد بود.

برای استخراج Coin از بازی Cryptotycoon باید نرم‌افزار ZDB را به آن وصل کنید؛ مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد نرم‌افزار ZDB شوید.
 • بر روی نام کاربری خود بزنید.
 • آدرس شما کپی خواهد شد.
 • وارد بازی شوید.
 • بالا سمت راست بر روی بیت کوین بزنید.
 • در صفحه بازشده آدرس خود را بار گزاری کنید.

بااتصال کیف پول خود می‌توانید سکه به دست آماده از بازی را وارد ZDB کرده و با کلیک بر روی گزینه Cash out را بزنید.

در ادامه سه روش استخراج به شما ارائه می‌گردد که شما با انتخاب گزینه Gift Cards می‌توانید گیفت کارت گوگل پلی رایگان را به دست آورید.

در این بخش به نحوه ساخت اکانت گوگل پلی پرداختیم و به شما آموزش دادیم که چگونه اقدام به ساخت گیفت کارت گوگل پلی رایگان کرده تا از این امکان برای خرید از پلتفرم گوگل پلی استفاده کنید.

اما به این نکته توجه داشته باشید که اُستیگان فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی رایگان را به شما پیشنهاد نمی‌کند، زیرا این‌گونه از کارت‌های هدیه شمارا با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهد کرد که ساده‌ترین آن‌ها قفل شدن اکانت و امکان ردیم کد گیفت کارت خواهد بود.

پس برای دریافت اعتبار گیفت کارت گوگل پلی همین حالا از اُستیگان اقدام به خرید کارت هدیه مجازی معتبر کنید.

 

گیفت کارت گوگل پلی را می‌توان پس از خرید مرجوع کرد؟

توجه داشته باشید گیفت کارت گوگل پلی از جمله کارت‌های اعتباری یک‌بار مصرف بوده و پس از صدور در لحظه فعال خواهد بود، بنابراین به‌هیچ‌عنوان امکان مرجوع کردن و یا تعویض آن ممکن نیست، بنابراین در هنگام خرید دقت لازم را داشته باشید.

 

 

شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا ردیم و فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی تاریخ انقضا دارد؟

خیر این کارت‌های هدیه مجازی تاریخ انتقال ندارند، اما پیشنهاد می‌کنیم در کمتر از شش ماه اقدام به ردیم کد گیفت کارت خود کرده تا برای استفاده از آن به مشکلی برنخورید.

 

فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی به کمک وب‌سایت گوگل پلی

در آموزش روش فعال‌سازی گیفت کارت های گوگل پلی از طریق PC، باید IP خود را با اپلیکیشن تغییر دهید تا مرورگرها لوکیشن شمارا تشخیص ندهند.

حالا امکان این را دارید از دو روش زیر برای فعال‌سازی گیفت کارت Google Play استفاده کنید.

 

راه‌حل اول:

وارد وب‌سایت Google Play و اکانت خود شده سپس بر روی منو در بالای صفحه سمت چپ کلیک کرده تا گزینه تخفیف و اعتبار برای شما نمایان شود؛ سپس بر روی Redeem کلیک کرده و کد کارت گیفت کارت Google Play را وارد کنید.

تبریک اکانت شما شارژ شد و از اعتبار موجود برای خرید محتوای دیجیتال این پلتفرم بی‌نظیر می‌توانید استفاده کنید.

راه‌حل دوم:

به کمک اپلیکیشن گوگل پلی که مختص PC است برای مراحل زیر را انجام دهید.

پس از نصب Google Play App و اجرای آن بر روی منو در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید و روی بخش تخفیف و اعتبار کلیک کرده و سپس در صفحه پیش رو دکمه Use code را بزنید و کد گیفت کارتی که از اُستیگان تهیه‌کرده‌اید را در این بخش وارد سپس Redeem را بزنید.

اکنون از اعتبار موجود در اکانت گوگل پلی خود برای خرید هر چه می‌خواهید لذت ببرید.

 

فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی در برنامه بلو استکس

اگر تابه‌حال از برنامه بلو استکس استفاده نکرده‌اید و نمی‌دانید که چه کاربردی دارد در این بخش از مطلب فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی همراه استیگان باشید.

این نرم‌افزار درواقع یک شبیه‌ساز سیستم‌عامل اندروید در ویندوز هست که کاربرد‌های فراوانی دارد؛ یک از بهترین کاربرد‌های آن ردیم و فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی است.

با توجه به اینکه گوگل روش‌های متعددی را برای ردیم کد گیفت کارت Google Play در ایران مسدود کرده است همچنان این روش کارآمد بوده و کاربران بسیاری از این روش توانسته‌اند اقدام به فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی در ایران کنند.

اگر از این روش استفاده کرده‌اید حتما تجربه خود را با ما در بخش نظرات درمیان بگذارید.

برای شروع نرم‌افزار Blue Stacks را دانلود کرده سپس مراحل زیر را برای ردیم و فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی دنبال کنید:

 • ابتدا از یک App تغییر آی‌پی استفاده کنید.
 • نرم‌افزار BlueStacks را نصب و راه‌اندازی کنید.

 • حساب اینستنس را در بلو استکس بسازید.
 • این اپلیکیشن را بر روی 32 بیتی قرار دهید.

 • گزینه Fresh Instance را بیابید و تمام گزینه‌ها را بر روی MAX قرار دهید.

 • بر روی Start بزنید و در بخش بعدی Do it Later را انتخاب کنید.
 • به بخش تنظیمات اندروید بروید. (Android Settings)
 • به لوکیشن و Emergency Location بروید و آن‌ها را خاموش‌کنید.

 • به قسمت Date & Time بروید و آن را خاموش‌کنید.

تا به اینجا تمامی بخش‌هایی را که باید بر روی حالت Off قرار می‌‌گرفت را بر تنظیم کردید حالا آماده فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی شوید.

 • به Time Zone بروید و بر روی Eastern Daylight Time بزنید.
 • در پنجره بعدی گزینه 24 ساعت را انتخاب کنید.
 • اکانت گوگل پلی را بازکرده و نرم‌افزار My Mobile Secure را دانلود کنید.

 • نرم‌افزار Google Play را ببندید.
 • حالا کل اطلاعات گوگل پلی را پاک‌کنید.
 • ابتدا اکانتی را که به گوگل پلی اضافه کرده‌ایم، حذف می‌کنیم.

 • به قسمت اپلیکیشن بروید و در بخش Storage گوگل پلی، Cache را پاک‌کنید.

 • همین کار را در Google Play Servises انجام دهید.
 • اپلیکیشن My Mobile Secure را اجرا کرده و گزینه OK را زده و ایمیل خود را که بر روی ریجن آمریکا ساخته‌شده است را وارد کنید.

تا به اینجا شما اطلاعات لازم برای قفل شدن اکانت گوگل پلی خود را غیرفعال کرده‌اید و آماده فعال‌سازی گیفت کارت گوگل‌ پلی خودخواهید شد.

 

فعال‌سازی گیفت کارت گوگل‌ پلی

 • به یک Zip Code آمریکا احتیاج دارید. در گوگل Florida Zip Code را جست‌وجو کنید. یک زیپ کد را کپی و در App وارد کنید.
 • اپلیکیشن را روشن می‌کنیم تا دسترسی به ابزار تغییر IP داشته باشیم.
 • سپس، IP را در سایت Whatismyipadress بررسی کرده تا از آمریکایی بودن آی پی اطمینان حاصل کنید.
 • همه‌ی نرم‌افزار‌ها و پنجره‌ها را ببندید.
 • اپلیکیشن My Mobile Secure را اجرا کنید.
 • حالا وارد اینستنس BlueStacks شوید.
 • دوباره IP را در Whatismyipadress بررسی کرده و وارد حساب کاربری Google Play شوید.
 • در Profile به Manage Your Google Account بروید و وارد Security شوید.
 • از همه‌ی دستگاه‌های متصل به Account بیرون رفته و تنها یک دیوایس مربوط شبیه‌سازی‌شده باید متصل بماند.

شاید انجام این مراحل طولانی باشد اما برای فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی لازم است و فقط با انجام یک‌بار این مراحل به‌راحتی می‌توانید اقدام به ردیم کد کارت هدیه مجازی Google Play کنید.

در ادامه:

 • در بخش Recovery Phone همه‌ی شماره تلفن‌ها با پیشوند +98 را پاک‌کنید.
 • حالا به Payment Methods بروید و اطلاعات گیفت کارت را برای ردیم و فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی آماده کنید.
 • در انتها گزینه Redeem را که بزنید باید اکانت شما شارژ گردد.

انجام تمامی مراحل بالا برای بیشتر کاربران، کارآمد بوده و به شما این امکان را می‌دهد تا اقدام به فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی کرده و از این راه‌حل مجازی برای خرید از پلتفرم Google Play استفاده کنید.

 

چند نکته که برای استفاده از گیفت کارت Google Play باید رعایت کنید

 • از ابزار معتبر تغییر IP برای ردیم کد گیفت کارت Google Play استفاده کنید.
 • کد گیفت کارت خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 • برای استفاده از این گیفت کارت پرو توکل‌های یاد در این مطلب را رعایت فرمایید.
 • از گیفت کارت‌ رایگان گوگل پلی بدون اطمینان از معتبر بودن آن استفاده نکنید.

مهم‌ترین نکته در این بخش استفاده از ابزار تغییر آی‌پی قدرتمند است تا هزینه وقت شما با شناسایی IP توسط گوگل از بین نرود.

 

مزایای گیفت کارت Google Play Store

 • پرداخت درون اپلیکیشن به کمک گیفت کارت گوگل پلی
 • استفاده از نسخه پرمیوم اپلیکیشن‌ها
 • هدیه دادن گیفت کارت گوگل پلی
 • بدون محدودیت زمانی و تاریخ انقضا داشتن گیفت کارت
 • عدم نیاز له احراز هویت و اطلاعات بانکی

این کارت هدیه مجازی راه‌حلی مناسب برای تمام کسانی‌است که با سیستم‌عامل اندروید سروکار دارند و می‌خواند از گوگل پلی استور خریدی مطمئن را انجام دهند.

 

کلام آخر

استفاده از گیفت کارت گوگل پلی در ایران همیشه با مشکل Redeem کردن روبرو بوده و محدودیت‌هایی که شرکت Google برای کاربران ایرانی در نظر گرفته همواره دسترسی به بازار اپلیکیشن و بازی موبایل را دچار محدودیت کرده است.

در این مطلب تلاش کردیم تا نحوه فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی را به شما آموزش دهیم تا از این امکان جذاب در ایران استفاده کنید.

اما با توجه به ابزار قدرتمند گوگل برای شناسایی IP، اُستیگان هیچ تضمینی برای کار کردن گیفت کارت گوگل پلی به‌صورت صددرصدی به کاربران خود نمی‌دهد؛ شما با رعایت نکات یاد شده در این مطلب ریسک از دست رفتن گیفت کارت خریداری‌ شده را فقط کاهش خواهید داد و تمام مسئولیت آن به عهده خود کاربر خواهد بود.

 

آیا فعال‌سازی گیفت کارت گوگل پلی در ایران ممکن است؟

بله شما با خرید گیفت کارت معتبر از پلتفرمی نظیر اُستیگان می‌توانید گیفت کارت گوگل پلی را استفاده کنید.

آیا گیفت کارت گوگل پلی تاریخ انقضا دارد؟

خیر گیفت کارت گوگل پلی تاریخ انقضا ندارد.

برای ردیم کد گیفت کارت گوگل پلی باید از ابزار تغییر IP استفاده کرد؟

بله به دلیل محدودیت برای کاربر ایرانی از طرف Google باید از آی‌پی دیگری برای ردیم کد گیفت کارت استفاده کرد.