اکانت پرمیوم لینکدین چیست و چه کاربردی دارد؟

اکانت پرمیوم لینکدین

اکانت پرمیوم لینکدین چیست و چه کاربردی دارد؟

اکانت پرمیوم لینکدین امکانی منحصر به فرد برای کسانی‌ است که به‌صورت حرفه‌ای قصد فعالیت در لینکدین را دارند برای اینکه بدانید چرا باید اکانت خود را در لینکدین به پرمیوم ارتقا دهید، باید به این مسئله توجه کنید که، پلتفرم‌ها ارتباطی نقش مهمی در زندگی انسان امروز دارند؛ نقشی که بدون حضور آن‌ها زندگی ما فلج خواهد شد.

یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌های ارتباطی لینکدین بوده که قابلت ارتباطی جهانی را برای شما فراهم می‌کند؛ اما نوع ارتباط آن با اینستاگرام، توییتر و… بسیار متفاوت است.

شما در لینکدین برای ساخت ارتباط کاری یا معرفی حرفه خود و یافتن لینک‌‌های شغلی فعالیت می‌کنید.

معمولا محتوایی که در Linkedin برای معرفی خود استفاده می‌کنید مرتبط با دانش گسترش کسب‌وکار بوده یا نمونه کار‌های شما است که به‌وسیله آن‌ها مهارت‌های خود را در زمینه‌ای که فعالیت دارید معرفی می‌کنید.


اکانت پرمیوم لینکدین

این شبکه اجتماعی محبوب و کاربردی یک پلتفرم برای تمام کسانی ‌است که جویای کار یا کارفرما هستند؛ لینکدین در سال 2003 فعالیت خود را شروع کرد و هم‌اکنون یکی از بهترین پلتفرم‌های ارتباطی در ایران است که علاوه‌بر اینکه فیلترینگ آن را از دسترس خارج نکرده، امکان آشنایی و لینک شدن با شرکت‌ها و متخصصین خارجی را فراهم می‌کند.

شما می‌توانید با استفاده از اکانت عادی Linkedin به امکانات اولیه آن که پست کردن مطلب، چت کردن و کانکت شدن با دیگران است دسترسی داشته باشید.

این پلتفرم علاوه بر امکان ورود به‌وسیله وب اپلیکیشن امکان این را در اختیار شما قرار می‌دهد که به‌وسیله اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS وارد این فضای جذاب شوید.

برای دسترسی به تمام امکانات این پلتفرم باید اکانت پریمیوم لینکدین را تهیه کرده تا بهتر بتوانید خود را در این فضا معرفی کنید.

 

اکانت پرمیوم لینکدین


انواع اکانت لینکدین

اکانت پرمیوم لینکدین چهار خدمت مختلف دارد که می‌توانید از آن‌ها برای کاربرد‌های مختلفی استفاده کنید.

این چهار پلن شامل:

Career:

اگر می‌خواهید به‌سرعت استخدام شوید می‌توانید از امکانات این پلن استفاده کرده و سریع‌تر از دیگران شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

Hiring:

اگر کارشناس منابع انسانی هستید این پلن کمک زیادی به یافتن نیرو‌های مجرب می‌کند.

Sales:

در این پلن مشتری هدف خود را برای فروش محصولات پیدا خواهد کرد و آنالیز‌های کارآمدی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

Business:

اگر می‌خواهید نامحدود افراد را سرچ کنید و 15 ایمیل مسیج به افراد مختلف ارسال کنید همچنین روند رشد کسب‌وکارها را زیر نظر بگیرید این پلن برای شما بسیار مفید خواهد بود.

 

اکانت پرمیوم لینکدین


اکانت رایگان لینکدین

همان‌طور که گفتیم این پلتفرم برای ایجاد ارتباط کاری در بیست سال فعالیت خود میزان کارآمدی خود را ثابت کرده و به شما این امکان را می‌دهد تا با شرکت‌های دیگر برای یافتن شغل بهتر در ارتباط باشید و از فعالیت آن‌ها باخبر شوید.

ساخت اکانت لینکدین رایگان بوده و فقط در صورتی که بخواهید از امکانات بیشتری که بالاتر به‌ آن‌ها اشاره کردیم استفاده کنید، می‌توانید اقدام به خرید اکانت پرمیوم لینکدین کنید.

اما اگر می‌خواهید فقط به‌عنوان یک کاربر فعالیت داشته باشید نیازی به دریافت اکانت پرمیوم لینکدین پیدا نخواهید کرد و می‌توانید به‌راحتی با کاربران دیگر در ارتباط باشید و رزومه خود را به کمک امکاناتی که Linkedin در اختیار شما قرا می‌دهد تکمیل کنید.


انواع اکانت پرمیوم
Linkedin

اکانت پریمیوم لینکدین چهار نوع تعرفه‌ی اکانت دارد که:

1_ اولین نوع آن اکانت Essentials است که با در اختیار داشتن آن می‌توانید به سرویس آموزشی لینکدین دسترسی داشته و می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید.

با در اختیار داشتن اکانت پایه در ماه می‌توانید پنج پیام Inmail ارسال کنید بدون اینکه اطلاعات تماس شما مشخص شود.

می‌توانید با ابزار‌های آنالیز لینکدین اکانت خود را بررسی کنید.

به ابزار‌های تکمیل رزومه دسترسی پیدا کرده و اطلاعات تکمیلی خود را به‌صورت حرفه‌ای در پروفایل خود قرار می‌دهید.

2_ اکانت Pro تمام امکانات لینکدین را در اختیار شما قرار می‌‌دهد و مناسب برای کسانی‌است که صاحب کسب‌وکار هستند.

علاوه بر این می‌توانید به‌صورت نامحدود افراد را جستجو کنید.

بهترین ویژگی این اکانت در اختیار داشتن اطلاعات کسب‌وکار است.

3_ اکانت Sales Navigator تمام امکانات اکانت بیزینس را دارد اما چیزی که آن را منحصر به فرد کرده ابزار‌های فروش متعددی است که در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما می‌توانید به کمک ابزارهای پیشرفته جستجویی که در اختیار دارید سریع و دقیق به هدف خود برسید.

4_ اکانت Recruiter Lite با در اختیار داشتن این حساب می‌توانید به اطلاعات کاربران دسترسی داشته تا بتوانید نیروی مورد نظر خود را برای استخدام پیدا کنید.


کاربرد و مزایای اکانت پرمیوم لینکدین

لینکدین مشاغل زیادی را در خود جای داده و معمولا به کسانی که به دنبال شغل هستند پیشنهاد می‌شود در این فضا با کارفرما ارتباط بگیرند؛ معمولا افراد و کسب‌وکارهایی که در این پلتفرم فعال هستند دارای ذهنیتی مدرن در بیزینس خود هستند و ارتباط‌‌‌‌گیری با آن‌ها از درگاه‌های شغل یابی مثل جابینجا و جابویژن راحت‌تر و حرفه‌ای‌تر خواهد بود.

معمولا مدیران منابع انسانی در لینکدین حضور دارند و در حال رصد نیرو‌های مستعد و فعال هستند تا بتوانند برای سازمان یا شرکت خود آن‌ها را جذب کنند.

اکانت پرمیوم لینکدین ازجمله امکاناتی است که شما را حرفه‌ای و فعال در حوزه‌ی کاریتان نشان می‌دهد.

بنابراین پیشنهاد می‌شود برای دسترسی بهتر به امکانات اکانت پرمیوم لینکدین اکانت خود را ارتقا دهید.

شما با در اختیار داشتن اکانت پرمیوم لینکدین می‌توانید از امکان Linkedin Learning استفاده کرده تا به مطالب آموزشی که این پلتفرم در اختیار شما قرار می‌دهد دسترسی داشته باشید.

یکی از امکانات خوبی که در اختیار شما قرارگرفته این است که نیازی نیست حتماً اکانت پرمیوم لینکدین را تهیه کنید تا از امکانات آموزشی آن بهره‌مند شوید؛ بلکه می‌توان آن را جداگانه تهیه تا هزینه کمتری را پرداخت کنید.

اما اگر که دوست دارید با گذراندن دوره‌های این پلتفرم گواهی پایان دوره با نام خود را دریافت کنید باید اشتراک لینکدین پرمیوم را تهیه کنید.

 

انواع اکانت پرمیوم Linkedin


نحوه فعال کردن اکانت پرمیوم
Linkedin در ایران

شما ‌می‌توانید با ورود به وب‌سایت اُستیگان اقدام به خرید Credit Card کنید که امکان ارتقا پلن شما را می‌دهد.

ریجن اکانت خود را به ریجن کارت اعتباری تغییر داره سپس اقدام به ارتقا اکانت خود به اکانت پرمیوم لینکدین کنید.


نکات مهم در خرید اکانت لینکدین

در هنگام خرید می‌توانید ریجن اکانت را خودتان انتخاب کنید.

معمولا تحویل اکانت بین یک ساعت تا بیست و چهار ساعت زمان خواهد برد.

ریجن فعال‌سازی اکانت باید بر اساس ریجن کارت فعال‌سازی بوده در غیر این صورت امکان ارتقا اکانت برای شما مقدور نیست.

در صورتی که سوال یا ابهامی برای ارتقا اکانت پرمیوم لینکدین خود دارید به پشتیبانی اُستیگان مراجعه سپس اقدام به خرید اکانت خود کنید.

 

کلام آخر

لینکدین یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌های ارتباط جمعی در دنیای امروز است؛ فضایی که به شما امکان این را می‌دهد تا شغل مورد نظر خود را با ارتباط مستقیم با کارفرما و کسب‌وکارهای بزرگ پیدا کنید.

ممکن است شما به‌عنوان یک کارفرما یا حتی یک  مدیر منابع انسانی نیاز به یافتند نیروی حرفه‌ای داشته باشید که با در اختیار داشتن این پلتفرم سریع و به‌صرفه به هدف خود که استخدام نیروی مجرب بوده خواهید رسید.

قطعا اکانت پرمیوم لینکدین راه ارتباطی حرفه‌ای و سریعی است برای لینک شدن با تمام کسب‌وکارها و نیرو‌هایی که در انتظار پیدا کردن شغل رویایی خود هستند.

شما می‌توانید به کمک اُستیگان همین حالا اقدام به ارتقا اکانت خود به اکانت پرمیوم لینکدین کرده تا تجربه‌‌ی حرفه‌ای بودن در Linkedin را به دست آورید.