ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت چیست

ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت چیست؟ هر‌کس در تمام طول عمر خود حداقل یک‌بار از یک آنلاین‌شاپ خرید کرده یا دسته‌کم به یک خدمات اینترنتی نیازمند بوده که درنهایت منجر به پرداخت هزینه به‌صورت آنلاین شده است.

در این موقعیت شما به‌راحتی با واردکردن اطلاعات کارت‌ بانکی خود و دریافت رمز یک‌بارمصرف وجه خرید یا خدماتی که دریافت کرده‌اید را پرداخت می‌کنید.

این رویداد شمارا به هیجان نمی‌آورد؟! به چند دهه قبل بازگردید تصور کنید برای خرید هر چیزی باید از خانه بیرون می‌رفتید و زمان زیادی صرف می‌کردید تا کالای مورد نظر خود را تهیه کنید.

بیایید کمی عقب‌تر هم برویم به چند قرن قبل، زمانی که انسان هنگام سفر مجبور بود برای خرید از وجه نقد استفاده کند! حتی تصور آن مشکلات، برای انسان امروز سخت است.

اگر پول را در راه گم کنم چه می‌شود؟ اگر به سارقان برخورد کنم چه! بیایید به این کابوس حتی فکر هم نکنیم.

خوشبختانه ما در این زمان زیست می‌کنیم و می‌توانیم از امکانی به نام ویزا کارت استفاده کنیم. پس در ادامه با اُستیگان همراه باشید تا بدانید ویزا کارت چیست؟

 

ویزا کارت صدور ویزا کارت در انواع مختلف ✦ خرید ویزا کارت اینترنتی بهترین روش دریافت ویزا کارت ویزا کارت چیست و خری آن در ایران چگونه است

 

در حال حاضر، شما از چه‌ کارت بانکی استفاده می‌کنید. ممکن است کارت‌ بانکی شما پاسارگاد، پارسیان، صادرات و یا هر‌کدام از بانک‌های فعال داخل کشور باشد؛ اما سوال اینجاست که چطور می‌توان خدمات یا خریدی را از خارج کشور انجام داد؟

پس برای پاسخ به این سوال باهم به سانفرانسیسکو کالیفرنیا سفر کنیم، مرکز ارائه‌دهنده خدمات ویزا کارت، شرکتی چندملیتی که ارائه‌دهنده خدمات کارت‌های اعتباری است.

درواقع خدمات این مجموعه شامل کارت‌های اعتباری، نقدی و پیش‌پرداخت است که به کمک این خدمات، می‌توانید در تمام کشور‌ها پرداخت انجام دهید.

پرداخت ارزی با استفاده از روش‌هایی مانند مستر کارت، پی‌پال و ویزا کارت قابل انجام است. در این مطلب به یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین روش‌های پرداخت آنلاین می‌پردازیم با اُستیگان همراه باشید تا بیاموزید ویزا کارت چیست؟

خرید ویزا کارت مجازی

 

ویزا کارت

ویزا کارت چه کاربرد‌هایی دارد؟

ویزا کارت کاربرد‌های متعددی دارد که از مهم‌ترین مزایای آن می‌توان به استفاده در بیشتر کشور‌های دنیا اشاره کرد، برای اینکه بدانید ویزا کارت چیست و چه کاربرد‌هایی دارد. با چند عنوان از این موارد آشنا می‌شویم:

 1. پرداخت هزینه‌های مربوط به تعیین وقت در سفارت‌ها.
 2. انتقال پول به سایر حساب‌های بین‌المللی.
 3. پرداخت هزینه آزمون‌های بین‌المللی مانند تافل، آیلتس و…
 4. خرید محصولات از وب‌سایت‌های بین‌المللی.
 5. دریافت وجه نقد، در اکثر کشور‌های دنیا.
 6. خرید حضوری و پرداخت وجه از طریق دستگاه کارت‌خوان در خارج از کشور.
 7. اتصال به کیف پول الکترونیکی پی‌پال.

مزایای استفاده از ویزا کارت چیست

تصور‌ کنید شب می‌خوابید و روز بعد چشم در مکانی دیگر باز می‌کنید، مکانی ناآشنا جایی که نه قبلا بوده‌اید و نه عکسی از آن دیده‌اید!

حتی زبان مردم در کوچه و خیابان برای شما غریب است. در آن لحظه آرزو می‌کنید که چه چیزی همراه داشته باشید؟

ابزاری که بتواند شما را نجات دهد تا به خانه بازگردید. هیچ وسیله ارتباطی در دست ندارید، جیب‌ها را می‌گردید نه پولی دارید نه کارت شناسایی، تنها ویزا کارت فیزیکی خود را همراه دارید!

ویزا کارت را نگاه می‌کنید و نفسی راحت می‌کشید و برای اینکه مطمئن شوید کار می‌کند، وارد سوپرمارکتی می‌شوید.

احساس تنشگی می‌کنید بطری آب‌معدنی را برمی‌دارید، بدون حرف بطری را روی پیشخوان سوپرمارکت می‌‌گذارید، ویزا کارت را به فروشنده می‌دهید، رمز را می‌زنید منتظر می‌مانید… منتظر می‌مانید… بله مبلغ پرداخت شد، ویزا کارت فیزیکی کار می‌کند! شما نجات پیدا کردید! و خدا را شکر می‌کنید که حداقل زمان به عقب بازنگشته و مردم می‌دانند ویزا کارت چیست.

معجزه ویزا کارت این است، در هر مکان، در هر زمان در اختیار شماست. این کارت اعتباری امکان خرید، تراکنش‌های بانکی و دریافت پول از دستگاه خودپرداز را برای شما فراهم می‌کند.

شما با در اختیار داشتن ویزا کارت فیزیکی می‌توانید موجودی حساب خود را تبدیل به ارز‌های دیگر کنید. حالا بهتر می‌دانید ویزا کارت چیست؟ و چطور شما را نجات خواهد داد.

 

انواع ویزاکارت

انواع ویزا کارت چیست و چه کاربردهایی دارند؟

ویزا کارت کلاسیک

ویزا کارت کلاسیک پرطرفدار‌ترین و پرکاربرد‌ترین ویزا کارت است و به کمک آن می‌توانید از خودپرداز وجه نقد دریافت کنید، از وب‌سایت‌های خارجی خرید کنید و در فروشگاه‌ها پرداخت حضوری داشته باشید.

ویزا کارت گلد

از جذاب‌ترین ویژگی‌های این نوع ویزا کارت قابلیت تراکنش نامحدود است. ویزا کارت گلد به‌راحتی امکان اجاره اتومبیل را برای شما فراهم می‌کند.

با در اختیار داشتن این ویزا کارت می‌توانید با خیال آسوده حتی در هواپیما خرید آفلاین داشته باشید و تا سقف 5000 دلار وجه نقد، از خودپرداز برداشت کنید.

ویزا کارت پلاتینیوم

بالا‌ترین سطح امکانات ویزا کارت را تجربه کنید. با این کارت می‌توان به‌صورت نامحدود برداشت وجه کرد و از برخی مزیت‌ها و تخفیف‌های شبکه ویزا در فروشگاه‌های بین‌المللی و فرودگاه‌ها استفاده کرد.

ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی، به شما امکان پرداخت‌ آنلاین و خرید‌های خارجی را می‌دهد. ویزا کارت مجازی، اعتبار بین المللی دارد و می‌توان آن را آنلاین تهیه و به صورت مجازی اطلاعات کارت را دریافت کرد.

شما با داشتن ویزا کارت مجازی می‌توانید اشتراک سایت نتفلیکس و اکانت اسپاتیفای را تهیه کنید و از آمازون هر محصولی را خریداری کنید.

ویزا کارت فیزیکی

ویزا کارت فیزیکی مانند بسیاری از کارت‌های اعتباری به‌صورت فیزیکی در اختیار شما قرار می‌گیرد و به‌حساب اصلی شما متصل می‌گردد. برای اینکه بدانید ویزا کارت چیست؟ یا بهتر است بگوییم ویزا کارت فیزیکی چیست؟ به تمام امکاناتی که کارت‌های اعتباری داخلی به شما می‌دهند، فکر کنید.

خرید حضوری از فروشگاه‌ها، دسترسی به وجه نقد از طریق خودپرداز و…  تمام امکاناتی است که توسط کارت‌های اعتباری داخلی در اختیار شما قرارگرفته‌اند.

حالا بیایید تصور کنید تمام این امکانات را در سطح بین‌المللی در اختیار دارید همچنین می‌توانید موجودی حساب خود را به ارز‌های دیگر تبدیل کنید.

فکر می‌کنیم تا به اینجای مطلب دید خوبی درباره اینکه ویزا کارت چیست پیداکرده‌اید، در ادامه با اُستیگان همراه باشید تا با دنیای انتقال وجه در سطح جهانی آشنا شوید.

تفاوت ویزا کارت‌های مجازی و فیزیکی

ویزا کارت‌های مجازی، مجموعه اطلاعاتی را به‌صورت مجازی در اختیار شما قرار می‌دهند که شامل شماره کارت 16 رقمی، تاریخ انقضا و CVV2 می‌شود و فقط برای خرید‌های آنلاین و پرداخت‌های اینترنتی قابل‌استفاده هستند.

ویژگی مثبت ویزا کارت‌های مجازی این است که در زمان کمتری صادر می‌شوند و به علت تحریم‌ها نمی‌توان به‌صورت مستقیم آن‌ها را دریافت کرد و از خرید بین‌المللی لذت برد؛ به همین علت اُستیگان امکان خرید گیفت کارت ویزا کارت را برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

برای اینکه بدانید ویزا کارت چیست؟ یا بهتر بگوییم ویزا کارت فیزیکی چیست؟ باید بدانید که شما تمام امکانات ویزا کارت مجازی را در اختیار دارید؛ یعنی با داشتن شماره کارت 16 رقمی، تاریخ انقضا و CVV2 امکان خرید آنلاین برای شما فراهم باشد، علاوه‌بر آن می‌توانید از طریق دستگاه‌های POS که دارای لوگوی ویزا کارت هستند به‌صورت حضوری خرید کنید و یا وجه نقد دریافت کنید.

ویزا کارت اعتباری

ویزا کارت اعتباری تجربه خرید با جیب خالی!

این ویزا کارت به افرادی تعلق می‌گیرد که سابقه مالی مثبتی دارند، شما با در اختیار داشتن این ویزا کارت می‌توانید حتی اگر هیچ پولی ندارید، خرید کنید و مدتی بعد پرداخت کنید. در ادامه با انواع ویزا کارت‌ اعتباری آشنا می‌شوید:

 • ویزا کارت گلد
 • ویزا کارت گلد بیزینس
 • مستر کارت پلاتینیوم
 • مستر کارت ورلد الیت
 • ویزا کارت اینفینیتی
 • ویزا کارت بدون نام
 • ویزا کارت مجازی

تمام این کارت‌های اعتباری علاوه‌بر تمام امکانات ویژه‌ای که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند، امکان خرید اعتباری را نیز برای آن‌ها فراهم می‌کنند، اما در مقدار و زمان بازپرداخت وجه، متفاوت هستند.

مسیر دریافت کردن تمام کارت‌های اعتباری ویزا کارت بسیار ساده است؛ متاسفانه ایرانیان داخل کشور به علت تحریم‌ها با موانعی روبرو شده‌اند و سوالات متداولی برای آن‌ها پیش می‌آید که آیا می‌توان ویزا کارت رایگان تهیه کرد و یا چطور ویزا کارت فیک آمریکا یا ویزا کارت ترکیه را تهیه کنیم؟!

بیایید واقع‌بین باشیم، دریافت مسترکارت رایگان یا ویزا کارت رایگان یک بازارگرمی برای جذب مخاطب است.

درواقع شماره کارت‌هایی که وجود دارند و یا توسط وب‌سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی ارائه می‌شوند، فقط صرفا اطلاعات کارت هستند و هیچ موجودی ندارند.

در بعضی موارد می‌توان از این شماره‌ها برای تایید اکانت‌های اینترنتی استفاده کرد، اما اُستیگان به شما پیشنهاد می‌دهد قبل از تهیه هرگونه شماره مجازی ویزا کارت از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 

تفاوت مسترکارت با ویزاکارت

تفاوت مستر کارت با ویزا کارت چیست

ویزا کارت یا مستر کارت؟ مسئله این است! سوالی همیشگی و پرتکرار که برای هرکسی که اقدام به دریافت حساب بین‌المللی کرده است پیش می‌آید.

ممکن است دچار سردر‌‌گمی شوید که کدام یک از این شرکت‌ها خدمات بهتری را ارائه می‌کنند؟

در ادامه با اُستیگان همراه باشید تا بهترین تصمیم را با توجه به نیاز خود بگیرید.

در قدم اول این را بدانید که شرکت ویزا کارت و مستر کارت، درواقع صادرکننده کارت نیستند و این وظیفه بر عهده بانک‌ها است؛ پس می‌توان این دو شرکت را خدمات دهنده به مشتری در نظر گرفت.

بیایید این ماجرا را کمی برای شما بازکنیم؛ ویزا کارت و مستر کارت درواقع شبکه‌ای را تشکیل داده‌اند که پرداخت بین بانک و مشتریان بانک را‌ پردازش می‌کند؛ پس در هنگام دریافت هرکدام از این کارت‌های اعتباری به امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهند توجه کنید.

این کارت‌ها مزیت‌هایی مانند بیمه اتومبیل، امنیت پرداخت و خرید اعتباری را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.

در قدم دوم این نکته را بررسی کنید که در سطح بین‌المللی چه خدماتی را دریافت خواهید کرد؛ برای مثال بررسی کنید اگر بخواهید واحد پول کشور خود را به ارز کشور دیگری تبدیل کنید، نوع خدمات و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهند شامل چه سرفصل‌هایی خواهد بود.

 

گیفت کارت ویزا کارت

نحوه استفاده از ویزا کارت برای ایرانیان

تا اینجا به جواب این سوال که ویزا کارت چیست پاسخ دادیم. اما مهم‌ترین سوالی که در ایران مطرح‌شده است، نحوه استفاده از ویزا کارت برای ایرانیان است.

برای در ارتباط بودن با دنیای امروز به در‌گاهی نیاز داریم تا بتواند هزینه خدماتی را که داریم، پرداخت کند؛ برای گیمر‌ها مخصوصا مخاطبان کنسول پلی‌استیشن این امکان وجود دارد که با داشتن ویزا کارت ویدیوگیم‌های موردعلاقه خود را خریداری کنند.

به دلیل تحریم‌ها سیستم بانکداری ایران امکان صادر کردن ویزا کارت را ندارد؛ شما می‌توانید از طریق شرکت‌های واسطه اقدام به تهیه ویزا کارت کنید. در حال حاضر می‌توانید از وب‌سایت اُستیگان گیفت کارت ویزا کارت را تهیه کنید و از خرید و استفاده خدمات در سطح جهانی لذت ببرید.

سخن پایانی

شما با خواندن این مطلب ازاین‌پس می‌توانید به این سوال پاسخ دهید که ویزا کارت چیست؟ و با آن آشنا شدید. همیشه به خاطر داشته باشید درگیر تبلیغات بی‌پایه و اساس نشوید و درگیر تیتر‌هایی مانند: گیفت کارت‌های هک شده، ویزا کارت فیک آمریکا، ویزا کارت جعلی و از این دسته تبلیغات نشوید. با اُستیگان همراه باشید تا با دید باز، بهترین تصمیم را برای ایجاد حساب ویزا کارت خود بگیرید.